• Jesteśmy firmą działającą na runku od roku 1997. Początkowo świadczyliśmy usługi jako pracownia reklamy. Zakres terytorialny naszej działalności obejmował wówczas  całe Województwo Lubelskie, zaś w  samym mieście Lublinie umiejscowiona była nasza pracownia. Od roku 2006 prowadzimy sprzedaż przez internet. Produkty, które oferujemy w sprzedaży internetowej to także  pochodne branży reklamowej takie jak : tablice informacyjne, szyldy, naklejki informacyjne oraz ozdobne, zewnętrzne i wewnętrzne oznakowania budynków, nr. domów, znaki drogowe do prywatnych zastosowań(na przykład z dodatkowym indywidualnym tekstem), regulaminy,  wydruki solwentowe-roll-up, bilboardy, plakaty, druk na płutnie itp.   Produkty -pochodne reklamie, oferowane przez nas  w sprzedaży internetowej są także  przez nas produkowane. Dzieje się to w oparciu o  własny park maszynowy. Jako producent mamy więc możliwość dużej elastyczności w indywidualnym podejściu  do klienta. 
    Sprzedaż  realizowana jest za pomocą naszego sklepu internetowego Interzakupy.pl oraz za pomocą platformy handlowej Allegro (nasz nick - interzakupy_2006).

     Dziś także wykonujemy usługi typowej pracowni reklamy jednak w dużo mniejszym stopniu, skupiamy się natomiast na wspomnianej już sprzedaży internetowej ale także na  usługowym druku solwentowym oraz wycinaniu grafik czy liter z kolorowych folii samoprzylepnych (Folie szeroko stosowane w reklamie np. firm oracal, mactac, czy avery).
   Usługowy druk oraz cięcie dedykowane są zarówno klientom indywidualnym jak też do agencjom reklamowym czy pracownią reklamy.
   
   Druk Wielkoformatowy, ekosolwentowy na maszynie ROLAND rozdzielczość 1440.(drukujemy markowymi atramentami dzięki czemu trwałość wydruków na UV jest taka jak w przypadku twardego solwentu), daje natomiast szerokie możliwości zastosowań wewnętrznych.

  Oferta usługowa:
  - Druk roll-up ( świetna cena -99 zł wydruk +kaseta),
  - Druk na płótnie,
  - Druk na reklamowej folii samoprzylepnej,
  - Druk na foli OWV,
  - Druk fototapety,
  - Druk plakatów(papier satyna),
  - Druk billboardów itd.
  - Laminowanie wydruków folią zabezpieczającą przed UV,
  - Usługowe cięcie precyzyjnym ploterem tnącym Graphtec, szer do 1,3m liter oraz grafik z kolorowych folii samoprzylepnych.

  Zapraszamy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.